У водійському середовищі існують різні думки з приводу впливу квасу на організм і можливості вживання напою перед тим, як сісти за кермо. Хтось вважає, що, будучи безалкогольним напоєм, квас не є проблемою, хтось упевнений, що він навпаки може викликати достатнє сп’яніння для створення неприємностей із поліцією.
Як відомо, в Україні діє сувора відповідальність за нетверезе водіння. Таким визнається керування транспортним засобом за наявності в організмі 0,3 проміле алкоголю або більше. Відповідно до ст.130 КУпАП, вперше викритий у п’яній їзді водій може бути оштрафований на 17 000 гривень із позбавленням прав на рік.
Виготовлений за чинним у нашій країні ДТСУ 4069-2016 квас містить не більше 1,2% етилового спирту. За такого розкладу водієві потрібно випити за короткий термін не менше шести літрів напою, щоб досягти сп’яніння на рівні 0,3 проміле.
Слід зазначити, що деякі виробники нехтують нормами держстандарту, також не відповідає йому і домашній квас. У таких випадках потрапити під роздачу можна за набагато меншої кількості випитого напою. Але в будь-якому разі, щоб “заробити” штраф і позбавлення прав навіть запеклому любителю квасу доведеться неабияк постаратися.
В Японії місцеві компанії давно освоїли розробку і масовий випуск гібридних автомобілів, ставши лідером у…
Постійне зростання цін на автомобільне паливо часто змушує українців запасатися бензином завчасно. При цьому варто…
Якщо ви купуєте старий кросовер із прицілом на вигідний перепродаж через кілька років, то варто…
Сучасні автомобілі - це вже не просто засіб пересування, а справжній технологічний шедевр. Більшість водіїв…
Кросовери сьогодні на піку популярності, а середньорозмірні моделі додатково привертають до себе увагу за рахунок…
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…