Аварійна сигналізація автомобіля багатьма водіями сприймається лише як допоміжна опція, яку можна, крім, прямого призначення, використовувати як собі заманеться. Однак це не так. Іноді за її увімкнення в Україні можна навіть позбутися прав.
Часто водії, нехтуючи вимогами безпеки, люблять використовувати “аварійку” для комунікації з іншими учасниками. Однак п.9.9 ПДР встановлює, що сигнал можна активувати лише в семи конкретних випадках – під час вимушеної зупинки, зупинки на вимогу поліцейського, засліплення водія світлом фар, руху з технічними несправностями, на авто, яке буксирують, при перевезенні організованої групи дітей зі знаком “Діти”, у колоні та під час ДТП.
Порушникам зазначених вимог загрожує штраф 425 гривень або 680 гривень, якщо водій своїми діями спровокував аварійну ситуацію. Також суд може позбавити автомобіліста за недоречне увімкнення “аварійки” позбавленням прав на строк від 6 до 12 місяців.
Розкішні німецькі кросовери - це поєднання стилю, технологій, високих якості та продуктивності. Все це і…
Зима - складний час для автомобілістів, особливо в умовах українських морозів. Однією з поширених проблем,…
Автомобілебудівна промисловість активно електрифікується і сегмент позашляховиків, зважаючи на свою популярність, не стоїть осторонь. Щороку…
Купівля вживаного автомобіля завжди пов'язана з ризиками. Такі фактори як вік і пробіг враховуються як…
Розкішні автомобілі здебільшого мають захмарні цінники, проте в деяких випадках їхня вартість дуже швидко падає…
Автомобільне скло - це не тільки важливий елемент захисту та огляду, але іноді й приклад…