В Україні дуже популярні всілякі спільноти в соцмережах, у яких повідомляють подробиці різного роду дорожніх пригод. Нерідко користувачі між собою обмінюються фотографіями з місця подій і обговорюють їх. Це вже стало нормою. Однак є місця, де така поведінка недозволена і навіть кримінально карається.
Зокрема, в Нідерландах за публічну демонстрацію результатів ДТП і навіть просто несанкціоновану зйомку на місці події встановлений штраф у 230 євро (близько 9000 гривень).
Далі пішли законодавці Німеччини. Тут кілька років уже діє закон, який прямо забороняє фото- і відеозйомку на місцях аварій. Категорично не можна знімати постраждалих осіб. Вважається, що подібні дії порушують конфіденційність особистості. Лише тільки сам факт зйомки може бути визнаний правопорушенням, яке карається штрафом у розмірі 1000 євро (близько 42 300 гривень) або позбавленням волі на строк до двох років.
В Японії місцеві компанії давно освоїли розробку і масовий випуск гібридних автомобілів, ставши лідером у…
Постійне зростання цін на автомобільне паливо часто змушує українців запасатися бензином завчасно. При цьому варто…
Якщо ви купуєте старий кросовер із прицілом на вигідний перепродаж через кілька років, то варто…
Сучасні автомобілі - це вже не просто засіб пересування, а справжній технологічний шедевр. Більшість водіїв…
Кросовери сьогодні на піку популярності, а середньорозмірні моделі додатково привертають до себе увагу за рахунок…
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…