В Україні дуже популярні всілякі спільноти в соцмережах, у яких повідомляють подробиці різного роду дорожніх пригод. Нерідко користувачі між собою обмінюються фотографіями з місця подій і обговорюють їх. Це вже стало нормою. Однак є місця, де така поведінка недозволена і навіть кримінально карається.
Зокрема, в Нідерландах за публічну демонстрацію результатів ДТП і навіть просто несанкціоновану зйомку на місці події встановлений штраф у 230 євро (близько 9000 гривень).
Далі пішли законодавці Німеччини. Тут кілька років уже діє закон, який прямо забороняє фото- і відеозйомку на місцях аварій. Категорично не можна знімати постраждалих осіб. Вважається, що подібні дії порушують конфіденційність особистості. Лише тільки сам факт зйомки може бути визнаний правопорушенням, яке карається штрафом у розмірі 1000 євро (близько 42 300 гривень) або позбавленням волі на строк до двох років.
Обираючи вживаний автомобіль, більшість покупців звертають увагу не лише на ціну, а й на надійність,…
У сервісному центрі МВС зафіксували вкрай незвичний випадок — на перевірку потрапило фальшиве водійське посвідчення,…
В Україні дедалі більше автовласників стикаються з ситуацією, коли штрафи за порушення правил дорожнього руху…
На вулицях Києва з'явився надпотужний і вкрай рідкісний екземпляр — Mercedes-AMG S63 Coupe, який пройшов…
Виїзд на дорогу навіть на коротку відстань вимагає відповідальності. Окрім водійського посвідчення, кожен автовласник зобов’язаний…
Видання Твоя МАШИНА вирішило згадати автомобілі 2000-х років з легендарною надійністю. Їхні двигуни та коробки…