Україна отримає мільярди гривень для підвищення безпеки на дорогах

В п’ятницю, 21 вересня, в низці областей України стартує соціальна кампанія “Не жени, Україно!”, яка направлена на зменшення смертності на дорогах.

Про це йдеться на сайті Міністерства інфраструктури із посиланням на слова Володимира Омеляна.

Кампанія впроваджується у Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Харківській, Хмельницькій, Херсонській областях, а ще у містах Київ та Одеса.

«Міністерство інфраструктури за підтримки європейських партнерів розробило Національну Транспортну Стратегію до 2030 року. Одним із ключових пунктів цієї стратегії є зменшення смертності та травматизму на дорогах до 0 до 2030 року. Також ми вже реалізуємо Стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 року. Ця програма фінансується з Дорожнього фонду. Цьогоріч на безпеку доріг буде спрямовано 1,6 млрд. гривень., у 2019 році – 2,5 млрд. грн, у 2020 році – 3,4 млрд. грн. Разом з тим, ми хочемо привернути увагу учасників дорожнього руху до проблеми перевищення швидкості. Адже саме швидкість є одним з основних факторів ризику, який сприяє підвищенню кількості дорожньо-транспортних пригод зі смертельними наслідками. Люди повинні знати, що перевищення швидкості має наслідки для всіх – водіїв, пасажирів, пішоходів та велосипедистів. Життя людей в їх власних руках», – наголосив Володимир Омелян.

«Ми хочемо попередити громадян, щоб вони сфокусувалися та знизили швидкість, оскільки швидкість вбиває. Сьогодні ми закликаємо українців зменшити швидкість на наших дорогах. Я дякую нашим європейським партнерам за допомогу в розробці і реалізації цієї кампанії», – заявив очільник  Міністерства інфраструктури.

Спеціаліст  з транспорту Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) в Україні Іштван Хайцінгер зазначив: «За підтримки Міністерства ми хочемо допомогти Україні запровадити європейські стандарти проектування доріг з урахуванням найвищих вимог до безпеки. І зараз дорожня безпека має стати найбільш пріоритетним напрямком наших спільних зусиль»

«Нове обмеження швидкості у 50 км/год, замість 60 км/год, дасть великий позитивний ефект і збереже багато життів, якщо учасники руху будуть чесно дотримуватися цього швидкісного режиму», – сказав один із ініціаторів проекту.

Recent Posts

Кращі кросовери: ТОП-10 моделей для покупки в 2025 році

Кросовери сьогодні домінують на авторинку, завдяки своїй універсальності, комфорту і практичності. Якщо ви плануєте купівлю…

28.11.2024

Не жартуйте з цим: п’ять небезпечних речей в авто, за якими водій повинен стежити постійно

Навіть, якщо вам здається, що ваш автомобіль працює як годинник, це не означає, що в…

28.11.2024

Кращі задньопривідні автомобілі: ТОП-9 моделей у 2024 році

Задній привід сьогодні багато хто вважає застарілим компонуванням, яке має цілу низку недоліків. Однак є…

28.11.2024

Коли водій може раптово втратити контроль над автомобілем: чотири небезпечні ситуації

Навіть досвідчені автомобілісти можуть опинитися в безпорадному становищі, коли транспортний засіб виявляється некерованим. Саме тому…

28.11.2024

Альтернативи Toyota RAV4: ТОП-10 компактних кросоверів на будь-який смак

Toyota RAV4 - один із найпопулярніших кросоверів у світі завдяки своїй практичності, надійності та високому…

28.11.2024

Найкращі японські седани з пробігом: ТОП-10 п’ятирічних моделей просто зараз

Японські автомобілі високо цінуються в Україні за їхню надійність, технологічність і доступність. Зокрема це стосується…

28.11.2024