Компанія “Рено” готується до запуску масового виробництва нового купе-кросовера, який стане наступником знятої з виробництва моделі Arkana. Прототип цієї перспективної новинки нещодавно помітили під час випробувань у Південній Кореї, і хоча авто було щільно замасковано камуфляжем, його форми та габарити своєю лінією нагадують популярний BMW X6, пише wheel-news.com.
Новий кросовер базується на платформі CMA від Geely, яка підтримує використання гібридних систем та оснащена сучасними асистентами водія. Задня частина кузова новинки виконана з похилим дахом, спойлером та високою лінією вікон, що підкреслює її спортивний вигляд. Ліхтарі має роздільне оформлення, що додає автомобілю стильності, а задній бампер оздоблений елегантною табличкою з назвою моделі.
Наступник “Аркани”, з високою ймовірністю, отримає гібридну установку від Grand Koleos, яка включатиме двигун об’ємом 1,5 літра з турбонаддувом і два електромотора. Загальна потужність новинки складе до 245 кінських сил, що забезпечить відмінну динаміку та економічність.
Очікується, що перший показ нового кросовера відбудеться найближчим часом. Завдяки своєму поєднанню інноваційних технологій та сучасного дизайну, новинка має всі шанси стати популярною серед автолюбителів.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…