Служба автомобільних доріг Полтавської області «похвалилася» результатами минулорічного ремонту ділянки автодороги Київ – Харків в районі Полтави.
Реконструкція дорожнього полотна проходила в районі селища Копили. Тоді було замінено дорожнє покриття, переобладнаний шляхопровід через залізничні колії, встановлені нові знаки дорожнього руху, з’явилося нові огороджувальні бар’єри, на полотно нанесено розмітку із пластику, а також з’явилося нове LED-освітлення.
У відомстві заявили, що жодних дефектів дорожнього полотна виявлено не було.
Нагадаємо, уряд пропонує закласти у проект Державного бюджету України на 2020 рік не менше 75 млрд грн на будівництво доріг.
Ринок автолізингу в Україні вже не те диво, яким був пару років тому — тепер…
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…