Безліч компаній, які втратили клієнтів через пандемію коронавіруса, змушені шукати площі, здатні вмістити відразу весь автопарк. Через брак парковок машини виставляють в полях: наприклад, в тростинному полі на Гаваях умістили відразу 18 тис. автомобілів.
Знімками гігантських парковок, під зав’язку забиті автомобілями, які чекають кращих часів, діляться американські ЗМІ.
Більшість машин, що вишикувалися в полі на гавайському острові Мауї належать орендним компаніям, які обслуговують один з найбільш завантажених аеропортів штату – Кахулуї. Парковки на полях тільки ростуть, так як острова виявилися повністю відрізані від материка через пандемію коронавіруса, що призвело до практично повного зникнення клієнтів.
З 20-тисячного автопарку місцевих компаній на сьогоднішній день використовується близько 2,5 тис. автомобілів. Парковка в тростинному полі, на якій машини відокремлюють один від одного лічені сантиметри, розтягнулася майже на сотню кілометрів.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…