Запорізьке підприємство АТ “Мотор Січ” готує до випробувань перший автожир українського виробництва, інформує Твоя МАШИНА.
Відповідне відео з’явилося на сторінці в соцмережах начальника транспортно-виробничого управління АТ “Мотор Січ” Михайла Молчанова.
“Це мініатюрний двомісний літальний апарат, здатний розвивати швидкість до 190 кілометрів на годину. Поки що запускаємо тільки ходовий гвинт, він відповідає за рух вперед, скоро почнемо випробування в повітрі.
Апарат – дивовижний, а головне – не вимогливий: місця йому багато не треба, підійде злітна смуга близько 70 метрів.
Майбутнє вже тут – скоро такі автожири будемо використовувати замість автомобілів! “- написав він.
Читайте також: Юрист розповів, як оскаржити штраф за перевищення швидкості
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…