Volkswagen продовжує працювати над модернізацією своєї популярної моделі Passat, про що свідчать свіжі шпигунські знімки з Китаю. Місцеві журналісти засікли автомобіль, який у КНР відомий під назвою Magotan, у камуфляжі під час тестів.
На знімках можна побачити, що в цілому силует оновленого автомобіля залишиться без істотних змін. В очі впадає модернізація фар і решітки радіатора. Невелику адаптацію зазнали бампери та корма Magotan.
Очікується, що дизайнери інтер’єру нового Passat надихнуться стилем нещодавно презентованого електричного ліфтбека Volkswagen ID.7 Vizzion.
Під капотом універсала має з’явитися 1,5-літровий 160-сильний турбомотор. Можливі також варіації з 2,0-літровим двигуном, потужність якого становитиме 186 к.с. або 220 к.с.
Інсайдери стверджують, що прем’єра Magotan/Passat у Китаї відбудеться до кінця року.
У липні 2026 року український ринок поповнився 6,8 тис. вживаних легковиків віком до п’яти років,…
Топ моторних олив 15W‑40 Aral для вантажних автомобілів: надійність у будь-яких умовах Моторні оливи 15W-40…
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…