Німецький автоконцер Mercedes-Benz презентував на автосалоні IAA у Мюнхені свій новий концептуальний седан Concept CLA-Class. Новинка стане найдешевшим автомобілем у лінійці на електричній тязі.
Електрокар отримав сучасний дизайн, що включає пластикову заглушку з підсвічуванням замість решітки радіатора, а також специфічні передні ліхтарі в стилі логотипу Mercedes. Дах авто повністю прозорий. При оздобленні салону CLA-Class використовувалися перероблені матеріали – із пластикових пляшок та паперу. Усю передню панель займає широкий трисекційний дисплей із мультимедійною системою MB.OS.
Базою для електроокара послужить платформа ММА, як рушійна сила тут буде використаний 238-сильний електромотор з акумулятором, що забезпечує запас ходу в 750 км. Завдяки технології швидкої зарядки, на 53% він може заряджатися за 15 хвилин.
Поїздки ґрунтовками чи через ліс здаються романтикою тільки здалеку. Як тільки авто вгрузає по пороги…
Багато водіїв їздять щодня лише в межах міста. На роботу, у магазин, до школи. Але…
Американський автомеханік Скотті Кілмер не перший рік збирає навколо себе водіїв, які втомилися від зайвих…
Коли на панелі блимає лампочка, не кожен одразу розуміє, що відбувається. У сервісах знизують плечима…
Скотті Кілмер – автомеханік зі стажем понад пів століття – не з тих, хто легко…
Дилер Ford із Техасу, Джон Ґалланд, викликав дискусію у TikTok. Його відео про функцію Auto…