Представники Toyota і Subaru оголосили 6 червня про намір вести спільну розробку нової платформи для середньо- і повнорозмірних електромобілів.
Як стало відомо виданню Твоя МАШИНА, в рамках співпраці планується розробити електричний кросовер С-класу, який надійде в продаж під обома японськими марками.
Кожна з компаній концентруватиметься на тому, що у неї найкраще виходить: Toyota поділиться технологіями електрифікації, а інженери Subaru займуться створенням системи повного приводу.
Решта подробиць поки що засекречені: не називається ні передбачувана дата дебюту нових електромобілів, ні будь-які технічні відомості.
Раніше Toyota і Subaru вже неодноразово укладали угоди про співпрацю, які передбачали роботу над спільними проектами. Серед них – спорткари Toyota GT 86 і Subaru BRZ.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…