Німецький виробник шин розробив інноваційну 48-вольтову систему приводу з електродвигуном потужністю 30 кВт, яку представить вперше на вересневому автосалоні у Франкфурті.
За даними компанії, її передова система приводу включає в себе електродвигун з водяним охолодженням потужністю 30 кВт, розташований між двигуном внутрішнього згоряння і трансмісією. Система також включає електроніку, оптимізовану для роботи з струмами, що перевищують стандартні, і при цьому більш ефективну.
Протягом останніх років автовиробники випустили ряд 48-вольтових гібридних авто, але Continental не вважає своє рішення «м’яким гібридом», оскільки агрегат здатний працювати виключно в електричному режимі на швидкостях до 90 км/год.
В офіційному анонсі також зазначається, що система приводу значно дешевша, ніж високовольтні установки, що використовують більшістю гібридів.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…