Компанія Audi опублікувала тизер нової RS-моделі, прем’єра якої відбудеться у вересні на Франкфуртському автосалоні. Передбачається, що мова йде про універсал RS6 Avant наступного покоління.
Новий Audi RS6 Avant оснастять чотирилітровим твін-турбо мотором, яким комплектується, наприклад, Porsche Panamera і Lamborghini Urus. Віддача агрегату складе близько 600 к.с..
Силовий агрегат буде працювати разом з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач і системою повного приводу на базі диференціала Torsen. Використання модульної архітектури MLB другого покоління дозволить зробити автомобіль приблизно на 80 кг легше попередника. Передбачається, що новий Audi RS6 зможе прискорюватися з місця до 100 км/год за 3,6 сек., а її максимальна швидкість складе 310 км/год.
Нагадаємо, що компанія Audi до кінця 2019 р представить шість нових або оновлених «заряджених» автомобілів з лінійки RS.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…