Автомобіль, створений до 100-річчя компанії Alfa Romeo, випущений тиражем 9 примірників, з пробігом 845 км, продається в США за 699 000 доларів.
TZ3 Stradale здається для багатьох фанатів Alfa Romeo смішним, адже вся технічна складова цього купе взята у Dodge Viper четвертого покоління.
Під капотом розташувався 8,4-літровий атмосферний V10 (649 к.с., 793 Нм) в парі з 6-ступінчастою МКПП Tremec TR-6060.
Кузов також від американської машини, але італійське ательє Zagato створило для неї гарне вуглепластикові зовнішнє оперення в стилі спорткарів Alfa Romeo TZ з 60-х років.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…