Німецький виробник автобудинків Hünerkopf показав незвичайний мікроавтобус з відкритим верхом, зроблений за індивідуальним замовленням для полювання.
Фірма об’єднала салон Mercedes-Benz G650 Landaulet з прохідністю позашляховика. Така машина обійдеться замовнику в 267 тисяч євро.
За основу проекту взяли повнопривідний Mercedes-Benz Sprinter попереднього покоління з дизельним 128-сильним двигуном. Мікроавтобусу збільшили кліренс, встановили позашляхові 37-дюймові шини BF Goodrich Mud Terrian, додали розширювачі колісних арок, додаткове світло, захисний обвіс «по колу», лебідку спереду і вивели нагору шноркель.
У салоні залишили чотири шкіряних мультиконтурні крісла, розгорнуті один до одного: це дозволило створити для пасажирів королівський комфорт. За розваги відповідають великі екрани, закриті від впливу води, міні-бар і стіл. Дах над задньою частиною мікроавтобуса прибрали – жорсткий верх захищає лише водія.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…