«Україна – це не тільки Київ:»: Зеленський закликав ввести тотальний контроль на дорогах

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху запрацює не тільки в Києві, а й по всій Україні

Про це він сказав під час презентація системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, передає MMR з посиланням на Depo.ua.

«Ми хочемо, щоб відеофіксація була по всій території України. При всій повазі і любові до нашої столиці, Україна це не тільки Київ», – сказав Зеленський.

Він наголосив, що відеофіксація порушення правил ПДР важлива для збереження життя українців по всій території напої країни.

Нагадаємо, у четвер, 12 березня, відбулася презентація системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Recent Posts

Чому досвідчені водії досі тримають у бардачку шматок господарського мила

У більшості машин сьогодні можна знайти все – від зарядок до аптечок. Але якщо побачите…

05.12.2025

Картон під радіатор: чому водії ризикують спалити двигун, користуючись цим лайфхаком

Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…

05.12.2025

Купівля вживаного авто: які машини краще обійти стороною

Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…

05.12.2025

Японці масово орендують авто, але на них не їздять: для чого їм машини

У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…

05.12.2025

ТОП-5 помилок на перехрестях, через які водії залишаються без грошей і нервів

Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…

05.12.2025

Навіщо потрібна ледь помітна чорна смуга на дзеркалі: ця дрібниця може врятувати вас від аварії

Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…

05.12.2025