За місяць, в умовах воєнного стану, в Україні було зареєстровано лише 546 нових легкових автомобілів. Порівняно з 2021 роком, березневий продаж нових машин впав у 16,5 разів.
Найбільшу кількість реєстрацій у березні пройшли автомобілі марки Renault – 108 од. На другому місці Toyota, у заліку якої 88 нових автомобілів. Третій результат у Skoda – 37 автомобілів. На четвертому місці Mitsubishi із 32 реєстраціями. Замикає п’ятірку березня Citroen – 29 од.
Найчастіше минулого місяця серед моделей реєстрували Renault Duster. Так, свої реєстраційні номери отримав 81 кросовер.
Усього за перший квартал поточного року українці придбали та поставили на облік 11,2 тисячі нових легкових автомобілів, що на 47% менше, ніж за аналогічний період 2021 року.
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…
Якщо щодня паркуєтесь у дворі чи біля супермаркету, ви точно бачили, як двері сусіднього авто…
Багато водіїв лякаються, коли на панелі загоряється червоне коло зі знаком оклику. Зазвичай це сигнал…
Багато водіїв намагаються рідше заїжджати на АЗС, заправляючи бак «до відмови». Та, за словами автомеханіків,…