Зберігання пального матеріалу, такого як дизельне паливо та бензин, потребує суворого дотримання заходів безпеки. Ось докладні поради для безпечного зберігання від експертів OBOZ.UA.
Зберігання у вогнестійких приміщеннях: вогнестійкі приміщення або відкриті простори на відстані джерел вогню зменшують ризик займання.
Уникайте приміщень спеціального призначення: гаражі та підвали часто містять інші речовини, які можуть вступати в реакцію з пальним.
Відділення від продуктів та ліків: пальне може забруднити їжу та ліки, загрожуючи здоров’ю.
Відповідність каністри та палива: різні види палива можуть вимагати різних типів зберігання для забезпечення безпеки.
Обмеження обсягу каністр: менші обсяги зменшують ризик та наслідки витоків чи вибухів.
Використання справних каністр: пошкоджені каністри збільшують ризик витоків та випарів.
Вертикальне зберігання: запобігає витоку та допомагає підтримувати цілісність каністри.
Уникайте джерел тепла: уникнення нагрівання каністр запобігає розширенню палива та можливим витокам.
Уникайте тривалого зберігання в автомобілі: тривале зберігання в автомобілі збільшує ризик займання, особливо при перепадах температур.
Використовуйте захисні засоби: захисні рукавички та окуляри запобігають випадковому контакту з паливом, який може бути шкідливим.
Дотримуючись цих порад, ви значно зменшите ризики, пов’язані зі зберіганням пального, та забезпечите безпеку себе та оточуючих.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…