Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наказав працівникам держекоінспекції ретельно перевіряти якість палива на українських АЗС для вирішення питання з забрудненням повітря.
Так, в Києві викиди від роботи автомобілів складають близько 95% від загального обсягу шкідливих речовин в повітрі. Схожа ситуація і в інших великих містах України: в Одесі, Львові та Дніпрі.
Під перевірку потраплять не тільки великі мережі, але і невеликі заправки. Найближчим часом парламентарії повинні схвалити законопроект про збільшення штрафів за продаж неякісного або контрафактного палива. Зараз за такі дії порушникам загрожує штраф трохи більше 700 грн.
Фахівці Інституту споживчих експертиз при дослідженні бензину марки А-95, А-92 і дизельного палива виявили порушення нормативів ДСТУ майже у всій цій лінійці.
Щоб не потрапити на неякісне паливо, директор Інституту споживчих експертиз радить водіям не заправляти автомобіль на АЗС, де ціна на паливо нижче ринкової.
Німецькі виробники ще тридцять років тому і не думали про виробництво кросоверів або позашляховиків, але…
Багато українських водіїв у метушні звикли глушити мотор свого автомобіля одразу, щойно припаркуються. Вважається, що…
TikTok-блогер carknowledge розкрив водіям маловідомий лайфхак, який в екстреній ситуації може без перебільшення врятувати життя.…
Хтось вважає, що, маючи середню зарплату в Україні, неможливо купити елітну іномарку навіть із пробігом.…
Серед автомобілістів, як правило, немає єдиної думки про те, на яких обертах експлуатувати двигун транспортного…
Тренд на електрифікацію продовжує домінувати в автомобільній індустрії, проте ключовою проблемою залишається низька практичність акумуляторів,…