У першому півріччі 2022 року до України привезли 156,4 тисячі дизельних авто (57,1% від загальної кількості), 97,2 тисячі бензинових (35,5%), 11,9 тисячі авто з ГБО (4,3%), 3,4 тисячі гібридів (1,2%), 3,3 тисячі електромобілів (1,2%) та 1,8 тисячі газових легковиків (0,6%).
В Інституті досліджень авторинку зафіксували суттєве зростання кількості дизельних легковиків в імпорті. Так, у січні частка імпортних дизельних автівок становила 38,8%, а у червні — вже 66%.
На думку експертів, наразі це не надто перспективний вид пального для легковиків, адже важке паливо насамперед потрібне ЗСУ, фермерам, перевізникам вантажів, комунальному та пасажирському транспорту.
Крім того, вартість дизельного пального вища, ніж бензинів, а утримання дизельного агрегата, особливо коли йдеться про транспортні засоби віком понад 15 років, значно більша, ніж бензинового.
«Тож тут виглядає так, що чимало автомобілістів прийняли поспішні рішення, не оцінивши ситуацію комплексно», – йдеться у повідомленні.
Якщо ви купуєте старий кросовер із прицілом на вигідний перепродаж через кілька років, то варто…
Сучасні автомобілі - це вже не просто засіб пересування, а справжній технологічний шедевр. Більшість водіїв…
Кросовери сьогодні на піку популярності, а середньорозмірні моделі додатково привертають до себе увагу за рахунок…
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…
Заміна свічок запалювання, поряд з оновленням моторного мастила, є базовою процедурою, яку часто виконують українські…
Коли справа доходить до заміни коліс, проведення технічного обслуговування або виконання інших завдань, пов'язаних з…