В Україні продовжує діяти правовий режим воєнного стану, а з ним і відповідні обмеження. Багато автомобілістів згодом забули про це, що для них може закінчитися неприємностями та проблемами із законом.
Голова департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк, зокрема, нагадав, що в Україні заборонено використання автомобільних відеореєстраторів, за допомогою яких ворог може отримати інформацію про об’єкти військової та цивільної інфраструктури, переміщення та місця дислокації Сил оборони. Причому чиновник наголосив, що зазначені відомості з камери в машині російські спецслужби можуть отримати навіть без відома власника.
На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні також з’явилася додатково стаття 114-2 Кримінального кодексу, яка передбачає до 12 років ув’язнення за несанкціоноване розповсюдження зазначеної інформації. І хоча юристи звертають увагу, що лише сам факт зйомки дорожньої обстановки під цю норму не підпадає, автомобілістам рекомендують уникати використання засобів фото- та відеофіксації на час воєнного стану, щоб не потрапити в халепу і не пояснювати перед силовиками мотиви своїх дій.
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…
Заміна свічок запалювання, поряд з оновленням моторного мастила, є базовою процедурою, яку часто виконують українські…
Коли справа доходить до заміни коліс, проведення технічного обслуговування або виконання інших завдань, пов'язаних з…
На тлі подорожчання автомобільного палива, а також важкого фінансового становища українців на ринку став частіше…
Сьогодні автовиробники заради економії стали частіше випускати машини без штатного запасного колеса, що підвищує ризик…
Сьогодні гаджети є частиною повсякденного життя більшості українських автомобілістів. Тож не дивно, що великою популярністю…