В Україні продовжує діяти правовий режим воєнного стану, а з ним і відповідні обмеження. Багато автомобілістів згодом забули про це, що для них може закінчитися неприємностями та проблемами із законом.
Голова департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк, зокрема, нагадав, що в Україні заборонено використання автомобільних відеореєстраторів, за допомогою яких ворог може отримати інформацію про об’єкти військової та цивільної інфраструктури, переміщення та місця дислокації Сил оборони. Причому чиновник наголосив, що зазначені відомості з камери в машині російські спецслужби можуть отримати навіть без відома власника.
На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні також з’явилася додатково стаття 114-2 Кримінального кодексу, яка передбачає до 12 років ув’язнення за несанкціоноване розповсюдження зазначеної інформації. І хоча юристи звертають увагу, що лише сам факт зйомки дорожньої обстановки під цю норму не підпадає, автомобілістам рекомендують уникати використання засобів фото- та відеофіксації на час воєнного стану, щоб не потрапити в халепу і не пояснювати перед силовиками мотиви своїх дій.
Обираючи вживаний автомобіль, більшість покупців звертають увагу не лише на ціну, а й на надійність,…
У сервісному центрі МВС зафіксували вкрай незвичний випадок — на перевірку потрапило фальшиве водійське посвідчення,…
В Україні дедалі більше автовласників стикаються з ситуацією, коли штрафи за порушення правил дорожнього руху…
На вулицях Києва з'явився надпотужний і вкрай рідкісний екземпляр — Mercedes-AMG S63 Coupe, який пройшов…
Виїзд на дорогу навіть на коротку відстань вимагає відповідальності. Окрім водійського посвідчення, кожен автовласник зобов’язаний…
Видання Твоя МАШИНА вирішило згадати автомобілі 2000-х років з легендарною надійністю. Їхні двигуни та коробки…