Volkswagen уже приймає замовлення на електрокар ID.3

Німецький автовиробник оголосив старт приймання замовлень на абсолютно новий хетчбек Volkswagen ID.3 у виконанні First Edition. Перші постачання електрокара повинні початися в Великобританії у вересні.

Volkswagen ID.3 – дуже важливий автомобіль для німецького концерну. Фактично це заміна легендарному хетчбеку Golf, але на абсолютно новій і спочатку «електричній» платформі. До того ж, це перший автомобіль нового сімейства ID, що теж важливо.

Сьогодні автовиробник оголосив про старт прийняття замовлень на особливу версію, що отримала назву First Edition. Лімітоване виконання оцінюється в Великобританії від 38880 фунтів стерлінгів. Автомобіль буде пропонуватися тільки людям, які раніше внесли депозит в 750 фунтів стерлінгів. Перші версії ID.3 матимуть акумулятор середнього розміру Pro з заявленим запасом ходу в 420 км, а також спеціальні шильдики і додаткові опції.

«Живі» продажі Volkswagen ID.3 повинні початися в Великобританії восени, і в кінцевому підсумку модель буде пропонуватися в семи комплектаціях, з трьома різними ємностями батареї і двома потужностями електромоторів.

В кінці минулого і на початку цього року ходили чутки, що серйозні проблеми з програмним забезпеченням поставили під загрозу впровадження ID.3, і що паркувальні місця дилерських центрів будуть повністю заповнені першою проблемною виробничою серією. Унаслідок можливої затримки ID.3 виробник прийняв рішення поки не завершувати виробництво e-Golf.

Уже відомо, що іонно-літієві елементи акумуляторної батареї ID.3 розроблені для зарядки до 125 кВт, що в два рази більше, ніж у Kia e-Niro. Volkswagen гарантує, що батареї збережуть «не менше 70%» від їх корисної ємності після 8 років експлуатації або понад 150 тис. км. В рамках експансії автовиробника на ринок електрокарів була розроблена нова лінійка побутових зарядних пристроїв, що дозволяє власникам заряджати свої автомобілі протягом ночі або протягом робочого дня.

загрузка...


Этот веб-сайт использует файлы cookie чтобы вам было удобно пользоваться сайтом. Принять Подробнее