Цей Запорожець перетворили на справжній спорткар. “Горбатий” привертає увагу кожного разу, коли хтось сідає у авто або виходить з нього.
Справа в тому, що Запорожець отримав вертикальні двері типу “крило чайки”. Вони оснащені електроприводом, як в Tesla Model X, і самі піднімаються і опускаються за 15 секунд.
Тюнінг ЗАЗ одними дверима не обмежився. Автомобіль отримав обвіс, а його колісні арки розширені. Також звертають на себе увагу литі диски і хромовані решітки спереду і ззаду. Салон перетягнутий шкірою, кермо замінене, а нова передня панель виконана в ретро-стилі.
Запорожець оснастили двигуном ВАЗ-2108 з радіатором від Ниви. Авто цього цілком вистачає. Від вісімки також дісталися задня підвіска і рульове управління. Передню ж підвіску тюнери зібрали самі з деталей від різних ВАЗ.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…