УАЗ неймовірної довжини з’явився в Україні (фото)

Цей 6-дверний УАЗ був сфотографований на українських дорогах. Причому це не поодинока саморобка, а машина досить популярна на ринку деяких країн.

Цей УАЗ моделі 3151, мабуть, можна назвати найбільш незвичайним «бобіком» на дорогах України. Адже він має подовжений кузов і шість бічних дверей.

Спочатку може здатися, що це фотошоп – зліва по борту ми бачимо дві однакові заправні горловини. Ан-ні, додаткова пара дверей з широким віконним прорізом наводить на думку про реальну машину. Причому це не поодинокий саморобний автомобіль.

Шестидверна УАЗ по-монгольські
Шестидверний УАЗ по-монгольськи

Виявляється, УАЗ з подовженою колісною базою дуже популярний в Монголії. Тут його доопрацьовують місцеві майстри. В даному випадку машину оснастили третьою парою дверей. Задні вікна замінені металевими заглушками з вентиляційними прорізами, що говорить про вантажопасажирське призначення.

УАЗ з подовженою колісною базою на дорогах Монголії

А ось на цій фотографії показаний УАЗ-3151 з подовженою вставкою між другою парою дверей і задніми колесами. Машина сфотографована в Монголії. Що ж стосується 6-дверних УАЗів, то їх можна зустріти навіть в Єгипті, про що говорить відповідна фотографія.

УАЗ з 6-дверним кузовом на дорогах Єгипту. Кузов пофарбований в білий колір, щоб не так нагрівався.

Якщо говорити про Монголію, то тут позашляховики УАЗ в пошані. Можна зустріти пікапи на їх базі та інші забавні переробки – навіть тривісні!

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти