Японська компанія Honda в рамках Женевського автосалону провела презентацію хетчбека Jazz у виконанні X-Road. По суті новинка являє собою компактний «паркетник».
Від стандартної моделі нова крос-версія Honda Jazz X-Road відрізняється обвісом з пластика, сріблястою обробкою переднього бампера і 16-дюймовими колісними дисками. Що стосується оформлення салону, то тут не відбулося жодних змін.
Новинка отримає 1,3-літровий 103-сильний двигун, який працює в тандемі з варіатором або «механікою» і системою переднього приводу. На європейському ринку також буде доступний звичайний хетчбек Honda Jazz, під капотом якого розмістився 1,5-літровий двигун, який видає 103 кінських сили.
Зима завжди перевіряє водія на готовність. Один несподіваний мороз або занесена дорога – і навіть…
Весняний сезон шиномонтажу знову відкрився, і біля сервісів уже черги. Та не всі водії знають,…
Автоматична коробка передач – складний механізм, що не прощає недбалості. Ремонт може обійтися від 125…
Більшість водіїв навіть не здогадуються, що ризикують на дорозі через банальну помилку. За даними Interia,…
У більшості машин сьогодні можна знайти все – від зарядок до аптечок. Але якщо побачите…
Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…