У Мережі показали реальні світлини серійного кросовера Volkswagen Tharu. Автомобіль орієнтований на китайського споживача, але може з’явитися й інших країнах.
Серійний кросовер Volkswagen Tharu розсекретила база даних Мінпрому КНР. У березні нинішнього року в Пекіні була показана концептуальна версія цієї машини. Тепер стало відомо, якою буде її серійна версія і, очевидно, що вона зовні не відрізняється від шоу-кара.
При габаритах в 4453х1841х1632 мм кросовер Volkswagen Tharu має колісну базу розміром 2680 мм.
Кросовер буде оснащуватися тими ж, що і Skoda Karoq, бензиновими 1,2 TSI і 1,4 TSI віддачею 116 і 150 к.с. відповідно. Для двигунів передбачена 7-РКПВ DSG.
Ймовірно, на ринку Volkswagen Tharu з’явиться уже до кінця поточного року.
Де у Львові пройти навчання на категорію B: порівняння автошкіл Для навчання на категорію B…
У липні 2026 року український ринок поповнився 6,8 тис. вживаних легковиків віком до п’яти років,…
Топ моторних олив 15W‑40 Aral для вантажних автомобілів: надійність у будь-яких умовах Моторні оливи 15W-40…
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…