Третє покоління японського кросовера Isuzu MU-X втратило всю схожість з Chevrolet Trailblazer і пікапом Isuzu D-Max.
Автомобілю поки пророкують два турбодизеля.
Кілька днів тому в мережі були опубліковані патентні зображення рамного позашляховика Isuzu MU-X нової генерації, після чого незалежні дизайнери навперебій почали фантазувати на тему зовнішності майбутньої новинки.
Тепер же сама марка розповсюдила тизери і оголосила дату офіційного дебюту нової моделі, яка намічена на 28 жовтня в Таїланді, адже там знаходиться основний виробничий майданчик.
Моторна гамма, швидше за все, також буде запозичена у пікапа. У неї увійде базовий 1,9-літровий турбодизель RZ4E-TC потужністю 150 к.с. і більш потужний 3,0-літровий 4JJ3-TCX, що видає вже 190 к.с. і 450 Нм. Трансмісія – 6-ступінчаста МКПП або «автомат». До речі, за неофіційними даними, у MU-X незалежна задня підвіска на пружинах, замість ресорної балки вантажівки. Зрозуміло, модель запропонують з повним приводом.
Першим ринком для нового позашляховика, очевидно, стане Таїланд, потім модель добереться і до інших країн Південно-Східної Азії, а також до Індії, Австралії, Африки і Південної Америки.
Читайте також: Кросовер Renault-ЗАЗ отримав конкурента з Білорусі
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…