Компанія Renault розпочала продаж нового бюджетного трирядного позашляховика Triber відразу в декількох країнах світу.
Нагадаємо, дешевий крос-вен дебютував цього літа. Перші серійні автомобілі з’явилися у дилерів 28 серпня.
Renault Triber побудований на новій платформі CMF-A plus, яка являє собою модернізовану версію архітектури CMF-A від недорогого хетчбека Kwid.
Екстер’єр новинки оформлений в актуальному фірмовому стилі бренду – увагу привертає оригінальна радіаторна решітка і незвичайна форма денних ходових вогнів. Також новому компактвену дістався захисний обвіс із пластику, розширені колісні арки і накладки сріблястого кольору на бамперах.
Новинка оснащується 1,0-літровим 72-сильним «атмосферником». Двигун поєднується з 5-ступінчастою МКПП або 5-діапазонним «роботом» AMT. Привід – виключно передній.
Вартість базової комплектації моделі в Індії становить 495 тисяч рупій, це приблизно 7 тисяч доларів США.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…