Буксирування автомобіля досить відповідальне заняття і багато хто робить його неправильно. У зв’язку з цим пропонуємо ознайомитися з деякими порадами, які допоможуть безпечно доставити зламаний автомобіль у точку призначення.
Отже, на автомобілі, який будуть тягнути, має обов’язково бути ввімкнена “аварійка”. У випадку розряджання акумулятора або проблеми з електрикою, на задній частині авто потрібно закріпити аварійний знак. Трос краще вибрати довжиною мінімум 6 метрів, адже коли автомобіль не заводиться – значить, можна забути про підсилювач гальм та керма. Що довше трос, то більше у вас місця для маневру.
Якщо у вас якісний трос із нормальним карабіном, то вам турбуватися не варто. Головне – знайти місце для його кріплення. У деяких автомобілях це спеціальні вушка, які приварені до несучої частини авто, а в деяких це спеціальний гак, який йде в комплекті з машиною і вкручується в приховану різьбу. Також можна замість карабіна закріпити трос міцним вузлом, якщо ви вмієте його в’язати.
Ще одна деталь, яку всі постійно забувають – чимось завантажити натягнутий трос. Це потрібно для того, щоб при розриві троса він не прилетів у ваш автомобіль і не пошкодив кузов. Якщо у вас немає спеціального приладдя, ви можете накинути на трос звичайний килимок або, наприклад, непотрібну куртку. Коли трос порветься, вантаж притисне його до землі і ніхто не постраждає.
На початку руху трос повинен бути під натяжкою, але робити це потрібно дуже плавно і обережно, щоб на самому початку не залишитися без нього. Якщо не дотримуватися цього правила, ви постійно тягтимете свого рятівника і рватимете коробку передач. Також у результаті сильного ривка можна порвати сам трос та кронштейн.
Найкраще, як тільки ви почали буксирування, зателефонувати іншому водієві. Якщо у машині є система hands-free, тоді спілкуйтеся через неї, якщо ні, тоді використовуйте гучний зв’язок. Але ви повинні обмінюватися інформацією, щоб уникнути непередбачуваних неприємностей.
Німецький автопром давно асоціюється з якістю, надійністю та витривалістю. І навіть якщо ваш бюджет обмежений…
Автомобільний світ 2025 року вражає розмаїттям, але серед десятків новинок є ті, що задають тон.…
Встановлення газобалонного обладнання (ГБО) — популярне рішення серед українських водіїв, які хочуть знизити витрати на…
Німецький автопром давно асоціюється з якістю, технічною досконалістю та ресурсом, якого вистачає на сотні тисяч…
Чому слово "Toyota" стало майже синонімом надійності? Багато хто чув історії про ці автомобілі, що…
Обираючи вживаний автомобіль, більшість покупців звертають увагу не лише на ціну, а й на надійність,…