Останні роки в Україні великим попитом користуються вживані авто з Європи.
В Україну їх приганяють з приганяють з різних країн – Литви, Німеччини, Польщі, Болгарії, Нідерландів, Швейцарії та інших країн.
Не можна сказати, що всі автомобілі привезені з ЄС однакової якості, адже дуже багато залежить від того, в якій країні купується автомобіль. Велику роль відіграють ментальні звички, клімат та багато інших факторів.
OBOZREVATEL розібрався в цій непростій темі і з’ясував, як саме автомобілі в Європі відрізняються залежно від країни “прописки”.
Італія
Автомобільний італійський ринок досить специфічний. Його автомобілі мають два недоліки, один з яких пов’язаний зі спекотним кліматом країни. Через сильний вплив сонця на “італійських” машинах, особливо темного кольору, часто вигорає лак (чорні, сині та коричневі авто набувають мутнуватого відтінку). Тому машини з Італії регулярно полірують і навіть іноді підфарбовують, щоб освіжити вигляд кузова.
Другий момент – у цій країні часто неакуратно паркуються, тому в їхніх автомобілів постійно трапляються кузовні дефекти: притертості, тріснуті бампери тощо. Утім, частково це пов’язано ще й із середньовічними вулицями італійських міст – для автомобілів вони тіснуваті.
Також автомобілі в Італії досить специфічні в плані опцій. Наприклад, у кросовера BMW X5 E53 в повній комплектації може не бути підігріву сидінь – усе тому, що в цій країні така опція просто не потрібна, оскільки там немає сильних зим.
Зате через той же клімат автомобілі з Італії не страждають іржею та корозією (особливо це стосується тих машин, які експлуатуються в центральній і південній частинах країни).
Німеччина
В першу чергу треба мати на увазі, що характерна риса автомобілів на німецькому ринку – великі пробіги. Громадяни цієї країни – доволі багаті люди, тому вони багато їздять на особистому транспорті. У Німеччині звичайна справа – їздити на роботу на відстань у 50 або навіть 100 км. Крім того, там досить часто подорожують.
Іще одна особливість – велика частина автомобілів у країні, близько 90%, повністю обслужені. Німці підходять до цього питання з усією педантичністю – машини завозяться на СТО регулярно. Авто до 5 років переважно обслуговуються в офіційних дилерів.
Польща, Литва, Болгарія
Східна Європа справді багата на дешеві авто.
Ці ринки користуються найбільшим попитом в Україні, і не дивно – тут величезний вибір дешевих пропозицій. Але, як відомо, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці: з автомобілями в Польщі, Литві та Болгарії потрібно бути обережними, вони можуть мати безліч “підводних каменів” щодо кузова, ходової, “історії” тощо. Водночас потрібно розуміти, що велика частина машин польського, литовського і болгарського ринку – це “втомлені” автомобілі, пригнані із Західної Європи.
Франція
Треба знати, що французи здебільшого їздять неакуратно, тому в їхніх автомобілях кузовні дефекти також не рідкість. Крім того, вони особливо не заморочуються над обслуговуванням. Через це автомобілі з Франції частіше за інших потребують фарбування та ремонту.
Швейцарія
Автомобілі зі Швейцарії гідні найвищих похвал. Вони цінуються через два критерії – по-перше, переважно це машини в багатих комплектаціях, по-друге – вони обслуговуються тільки на якісних і дорогих сервісах.
Швеція
У Швеції автомобілі часто страждають через холод.
З автомобілями зі Швеції не все так однозначно. З одного боку, вони добре обслужені, мають середні пробіги, але з іншого – часто страждають на іржу через холодний клімат.
Читайте також: Названі кращі вживані авто за бюджетною ціною
В Японії місцеві компанії давно освоїли розробку і масовий випуск гібридних автомобілів, ставши лідером у…
Постійне зростання цін на автомобільне паливо часто змушує українців запасатися бензином завчасно. При цьому варто…
Якщо ви купуєте старий кросовер із прицілом на вигідний перепродаж через кілька років, то варто…
Сучасні автомобілі - це вже не просто засіб пересування, а справжній технологічний шедевр. Більшість водіїв…
Кросовери сьогодні на піку популярності, а середньорозмірні моделі додатково привертають до себе увагу за рахунок…
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…