Автосвіт

З якої країни краще везти вживані авто з Європи

Останні роки в Україні великим попитом користуються вживані авто з Європи.
В Україну їх приганяють з приганяють з різних країн – Литви, Німеччини, Польщі, Болгарії, Нідерландів, Швейцарії та інших країн.

Не можна сказати, що всі автомобілі привезені з ЄС однакової якості, адже дуже багато залежить від того, в якій країні купується автомобіль. Велику роль відіграють ментальні звички, клімат та багато інших факторів.

OBOZREVATEL розібрався в цій непростій темі і з’ясував, як саме автомобілі в Європі відрізняються залежно від країни “прописки”.

Італія

Автомобільний італійський ринок досить специфічний. Його автомобілі мають два недоліки, один з яких пов’язаний зі спекотним кліматом країни. Через сильний вплив сонця на “італійських” машинах, особливо темного кольору, часто вигорає лак (чорні, сині та коричневі авто набувають мутнуватого відтінку). Тому машини з Італії регулярно полірують і навіть іноді підфарбовують, щоб освіжити вигляд кузова.

Другий момент – у цій країні часто неакуратно паркуються, тому в їхніх автомобілів постійно трапляються кузовні дефекти: притертості, тріснуті бампери тощо. Утім, частково це пов’язано ще й із середньовічними вулицями італійських міст – для автомобілів вони тіснуваті.

Також автомобілі в Італії досить специфічні в плані опцій. Наприклад, у кросовера BMW X5 E53 в повній комплектації може не бути підігріву сидінь – усе тому, що в цій країні така опція просто не потрібна, оскільки там немає сильних зим.

Зате через той же клімат автомобілі з Італії не страждають іржею та корозією (особливо це стосується тих машин, які експлуатуються в центральній і південній частинах країни).

Німеччина

В першу чергу треба мати на увазі, що характерна риса автомобілів на німецькому ринку – великі пробіги. Громадяни цієї країни – доволі багаті люди, тому вони багато їздять на особистому транспорті. У Німеччині звичайна справа – їздити на роботу на відстань у 50 або навіть 100 км. Крім того, там досить часто подорожують.

Іще одна особливість – велика частина автомобілів у країні, близько 90%, повністю обслужені. Німці підходять до цього питання з усією педантичністю – машини завозяться на СТО регулярно. Авто до 5 років переважно обслуговуються в офіційних дилерів.

Польща, Литва, Болгарія

Східна Європа справді багата на дешеві авто.
Ці ринки користуються найбільшим попитом в Україні, і не дивно – тут величезний вибір дешевих пропозицій. Але, як відомо, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці: з автомобілями в Польщі, Литві та Болгарії потрібно бути обережними, вони можуть мати безліч “підводних каменів” щодо кузова, ходової, “історії” тощо. Водночас потрібно розуміти, що велика частина машин польського, литовського і болгарського ринку – це “втомлені” автомобілі, пригнані із Західної Європи.

Франція

Треба знати, що французи здебільшого їздять неакуратно, тому в їхніх автомобілях кузовні дефекти також не рідкість. Крім того, вони особливо не заморочуються над обслуговуванням. Через це автомобілі з Франції частіше за інших потребують фарбування та ремонту.

Швейцарія

Автомобілі зі Швейцарії гідні найвищих похвал. Вони цінуються через два критерії – по-перше, переважно це машини в багатих комплектаціях, по-друге – вони обслуговуються тільки на якісних і дорогих сервісах.

Швеція

У Швеції автомобілі часто страждають через холод.
З автомобілями зі Швеції не все так однозначно. З одного боку, вони добре обслужені, мають середні пробіги, але з іншого – часто страждають на іржу через холодний клімат.

Читайте також: Названі кращі вживані авто за бюджетною ціною

Recent Posts

Штраф до 8500 гривень: поліція нагадала водіям про покарання за поширене порушення

Українським водіям нагадали про поширене порушення правил дорожнього руху, що призводить до трагічних наслідків. У…

03.05.2024

Скільки повинен працювати акумулятор і як продовжити його життя: на замітку водіям

Акумулятор - це серце автомобіля, що забезпечує живлення електроніки та запуск двигуна. Але як довго…

03.05.2024

Паркування на тротуарі: де водієві залишити автомобіль, щоб не отримати штраф

У великих містах паркування автомобіля може перетворитися на цілий квест. Іноді водії вважають за краще…

03.05.2024

За яку популярну прикрасу в автомобілі водіїв штрафують на 340 гривень

Автовласники в Україні ставляться до своїх транспортних засобів, як і до іншого майна, але часто…

03.05.2024

7 фраз, які водієві категорично не можна говорити патрульному під час зупинки

Зупинка автомобіля поліцією навряд чи потішить когось із водіїв. Проте слід пам'ятати про правильну поведінку…

03.05.2024

5 речей, які водієві потрібно робити з автомобілем кожні 1500-5000 кілометрів

Після купівлі автомобіля його недостатньо просто час від часу заправляти, потрібно проводити і регулярне технічне…

03.05.2024