Китайські автовиробники вміють працювати над помилками: якщо раніше їх часто лаяли за якість та поганий антикор, то тепер вони змінили імідж та стали повноцінними конкурентами німецьким, японським та корейським брендам. Втім, деякі китайські машини ще далекі від ідеалу.
Перший момент – ергономіка. Якщо взяти за приклад популярні кросовери, то одним здаються незручними крісла, іншим – діапазон регулювання кермового колеса, а треті лають надто маленький бачок склоомивача і те, що USB-порти незручно розташовані для водія.
Друга проблема – тонкий метал кузовних панелей, через що в деяких місцях з часом з’являються вм’ятини і навіть наскрізна іржа, яка може відлякати потенційних покупців на вторинному ринку.
Також власники часто скаржаться на недостатню адаптацію китайських автомобілів до агресивних умов. Взимку у них можуть потріскатися і порватися патрубки та ущільнювачі, через перепад температур виходять з ладу прокладки ГБЦ, порушується циркуляція охолоджувальної рідини.
В Японії місцеві компанії давно освоїли розробку і масовий випуск гібридних автомобілів, ставши лідером у…
Постійне зростання цін на автомобільне паливо часто змушує українців запасатися бензином завчасно. При цьому варто…
Якщо ви купуєте старий кросовер із прицілом на вигідний перепродаж через кілька років, то варто…
Сучасні автомобілі - це вже не просто засіб пересування, а справжній технологічний шедевр. Більшість водіїв…
Кросовери сьогодні на піку популярності, а середньорозмірні моделі додатково привертають до себе увагу за рахунок…
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…