Серед автомобілістів нерідко можна почути переказ історії про те, як якісь хулігани або недоброзичливці підсипали комусь цукор у бензобак, що призвело до засмічення паливної системи і навіть відмови двигуна. Чи справді все так страшно? Відповідь на це запитання дав досвідчений автомеханік.
Читайте також:
Що категорично заборонено вмикати в автомобілі під час туману
Шість фраз, які допомагають виявити перекупа під час купівлі автомобіля
Скребок не потрібен: як взимку швидко розморозити лобове скло автомобіля
Насамперед експерт нагадав, що цукор не розчиняється ні в бензині, ні в дизельному паливі. Це доведено шляхом проведення дослідних експериментів. Під час потрапляння в паливний бак продукт одразу ж осідає на дні, де може змішатися з конденсатом. Ось у цьому середовищі цукор справді може розчинитися і у вигляді своєрідного сиропу потрапити далі до паливної системи і навіть двигуна. Однак, за словами механіка, великої шкоди автомобілю це все одно не завдасть. Значною мірою цукор осяде в паливному фільтрі, в гіршому разі засмітивши його. Це дійсно може стати неприємністю для водія, але не критичною.
Механік також наголосив, що сучасні автомобілі мають замок на лючку бензобака, а в заливній горловині встановлюється спеціальний захисний клапан. Усе це зводить до мінімуму ризик несанкціонованого доступу до ємності сторонніх осіб.
Автомобільні експерти застерігають покупців від придбання машин низки відомих брендів. Причини варіюються від частих проблем…
Шведський бренд Volvo давно асоціюється з безпекою на дорозі. За десятиліття компанія впровадила низку інновацій,…
Прямо зараз найбільш підходящий період для зміни літніх автомобільних шин на зимові. З огляду на…
Mercedes-AMG - синонім продуктивності та високого статусу. Нові автомобілі цього ательє коштують величезних грошей і…
Дизельні автомобілі поступово відходять у минуле через стереотипи про їхню шкоду для навколишнього середовища. Водночас…
Наближається зима, а з нею і суворі морозні дні, які можуть обернутися для автомобілістів справжнім…