В Україні зупинка поліцією транспортного засобу дозволяється лише за наявності однієї з вичерпних підстав. Іноді це може бути не пов’язано з порушенням ПДР, наприклад, для залучення як свідка або обмеження руху на конкретній ділянці. У таких ситуаціях деякі патрульні не нехтують можливістю причепитися до водія і з цією метою заглядають йому за плече. Для чого це робиться?
Якщо водій не заглушив двигун, на приладовій панелі будуть горіти всі індикатори, зокрема й ті, що попереджають про наявність в автомобілі якихось проблем і несправностей. Якщо інспектор помітить, що горить сигнал поломки рульової системи, ABS або гальм (зазвичай виглядає у вигляді знака оклику в колі або напису BRAKE), то може оштрафувати водія за експлуатацію транспортного засобу з технічною несправністю.
З цієї причини багато досвідчених автомобілістів одразу після зупинки поліцією глушать двигун.
Серед українських автомобілістів поширена помилкова думка, що вони можуть отримати автомобільний штраф тільки за порушення…
Купівля вживаного автомобіля може стати справжнім випробуванням навіть для досвідченого автомобіліста. Водночас існує низка важливих…
В Україні водії дбають про чистоту лобового скла лише через дискомфорт під час їзди з…
Електрокари вважаються загалом надійнішими порівняно з автомобілями на ДВЗ через меншу кількість деталей, що зношуються,…
Російські еліти продовжують смішити світ своїми безглуздими фантазіями і прогнозами. Цього разу про катастрофічний занепад…
Сегмент кросоверів і позашляховиків продовжує домінувати на автомобільному ринку. Однак, не всі з них виправдовують…