В ніч на 16 березня у Берегові поруч із спортбазою “Закарпаття” було розбите скло у 9 автомобілях з угорськими номерами.
Про це повідомляє видання Mukachevo.net.
Об’єктами нападу стали виключно автомобілі з угорськими номерами. Авто з українськими номерами, які були припарковані поруч, залишилися неушкодженими.
Зранку викликані наряди поліції приступили до зборів показів та заяв від постраждалих.
“Повідомлення про інцидент надійшло до правоохоронців сьогодні о 6.47 ранку, від мешканця вулиці Шевченка. Заявник повідомив, що вийшов зранку на вулиця, і побачив 7 пошкоджених авто, у яких були розбиті лобові стекла. Наразі на місці працюють правоохоронці. Вирішується правова кваліфікація”, – прокоментували у закарпатській поліції.
Як зазначається, інцидент виглядає як відверта провокація, про які застерігали у ці дні правоохоронці.
Ринок автолізингу в Україні вже не те диво, яким був пару років тому — тепер…
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…