Cаморобні електромобілі – річ хороша, але почасти небезпечна. Такі машини схильні до займання, що і сталося з одним електрокаром в Нововолинську, що під Луцьком, передає Автоцентр.
Поки власник саморобного електромобіля Renault знаходився в магазині, в його машині сталося коротке замикання. У підсумку, машина прямо посеред проспекту згоріла дотла.
Прибулі на місце події два пожежні розрахунки намагалися загасити машину порошковими вогнегасниками, але це не дало результату – вогонь лише вдалося погасити за допомогою піни.
За словами власника авто, це не перший його електрокар, який згорів. Чоловік професійно займається створенням EV: ДВЗ змінює на електромотор, а батареї встановлює в багажник. Заряджаються машини від домашньої мережі.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…