Раніше в Інтернеті показали Rolls-Royce Cullinan, який їздив по дорогах Києва. Сьогоднішній «герой» має дніпропетровську реєстрацію. Цікаво, що обидва вони мають чорний колір кузова, хоча в Європі, наприклад, популярні і інші кольори.
Позашляховик побудований на такій же алюмінієвій платформі, що і Rolls-Royce Phantom. Свою назву він отримав на честь однойменного алмаза, який вважається найбільшим в світі.
Cullinan оснащується 6,75-л твін-турбо двигуном V12 потужністю 571 к.с. Розгін до 100 км/год займає 5,7 секунди при максимальній швидкості 250 км/год.
В Україні розкішний британський позашляховик коштує від 12,5 млн гривень, але саме цей автомобіль обійшовся в 15 млн грн.
У 2018 році компанія Rolls-Royce продала в усьому світі 4 107 автомобілів, що на 20% більше, ніж в 2017 році. Цьому допомогло поява Cullinan і Phantom восьмого покоління. Найбільше автомобілів цього бренду продається в США.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…