В Ужгороді поліцейські влаштували погоню за водієм мікроавтобуса Volkswagen. Порушник ПДР, намагаючись сховатися від правосуддя, виїхав на жваву дорогу.
“Патрулюючи автотрасу Київ-Чоп, інспектори помітили транспортний засіб, водій якого порушував ПДР, а саме – перетнув суцільну лінію дорожньої розмітки. На вимогу зупинитися водій мікроавтобуса Volkswagen не реагував і прискорив рух. Патрульні почали переслідування і повідомили про подію іншому екіпажу”, – розповіли в поліції.
Незабаром порушника таки вдалося зупинити. За даними правоохоронців, водій Volkswagen перебував під дією наркотиків.
“Під час спілкування патрульні помітили у водія ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження медичного огляду на стан сп’яніння, в установленому законом порядку, порушник відмовився в присутності двох свідків”, – розповіли в поліції.
На водія поліцейські склали низку адміністративних протоколів: за керування в стані сп’яніння, за невиконання вимог про зупинку і за порушення ПДР. На щастя, під час погоні ніхто не постраждав.
Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…
Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…
Якщо щодня паркуєтесь у дворі чи біля супермаркету, ви точно бачили, як двері сусіднього авто…