Кількість дорожньо-транспортних пригод та постраждалих і загиблих внаслідок них в Україні знову почала зростати.
Причому, якщо за статистикою Нацполіції, зростання незначне – у першому кварталі 2019 року, порівняно з таким же періодом 2018 року, аварій зафіксовано більше лише на 1,8%, то за даними Центрального Бюро МТСБУ, загальне зростання аварійності за цей період становить майже 9%. Оскільки чимало дорожньо-транспортних пригод врегульовується без виклику поліції, за «європротоколом», то за ним у перші три місяці 2019 року оформлено майже 12 тисяч ДТП, що на 40% більше, ніж за аналогічний період 2018 року (8,4 тис. випадків).
«Для вирішення проблеми аварійності потрібні комплексні заходи та спільні зусилля, – наголосив Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко. – Необхідно стимулювати водіїв до дотримання правил дорожнього руху та підвищення рівня страхової культури. Ми маємо створити умови для того, щоб у дорожньому русі брав участь добре поінформований та відповідальний водій на справному автомобілі. Якщо ж сталася дорожньо-транспортна пригода, страховики мають своєчасно забезпечити постраждалим максимально можливу компенсацію шкоди, завданої їхньому життю, здоров’ю та майну», – зазначив Володимир Шевченко.
Сьогодні ціни на пальне в Україні високі як ніколи, що змушує водіїв частіше замислюватися про…
Під час купівлі вживаного автомобіля завжди на перше місце виходить такий параметр, як надійність, особливо,…
Зима на носі й українським автомобілістам слід бути готовим до найсуворіших її проявів, щоб вони…
З початку війни в Україні різко підскочила статистика автовикрадень. Зловмисники використовують найвитонченіші методи викрадення транспортних…
В Україні щороку тисячі людей травмуються або гинуть внаслідок одного з найстрашніших видів ДТП -…
Безпосереднє завдання автомобільних килимків - захист підлоги від вологи та забруднень, які водій і його…