Нові правила можуть викликати невдоволення та дискусію в самому суспільстві. Однак цього разу українцям пропонується не просто підвищити штрафи, аби змусити до дотримання правопорядку.
Йдеться ще й про підвищення відповідальності для всіх учасників дорожнього руху, про що раніше прийнято було не згадувати, передає Слово і діло.
Не варто очікувати, що навіть найдосконаліший процес пошуку правопорушників на дорогах та ефективна профілактична робота поліції швидко вирішить питання із дотримання ПДР. Механізм притягнення пішохода до відповідальності досить важкий, окрім протоколу, потрібно ще й оперативно встановити особу порушника. Для того, аби виконати ці процедури, необхідно суттєве збільшення персоналу в рядах Нацполіції.
Та й одними лише покараннями систему не змінити. І водії, і пішоходи, і велосипедисти, і власники нових електроскутерів потрапили в спільну пастку – занадто непродуманими та застарілими є транспортні комунікації в сучасних українських містах. Тож важливо не лише карати, але й створювати можливості для того, аби було б доцільно не порушувати ПДР.
Позбавлення водійських прав в Україні є найсуворішим адміністративним покаранням для водіїв за порушення ПДР. Як…
Охолоджувальна рідина виконує найважливішу функцію в автомобілі, запобігаючи перегріванню силової установки. У зв'язку з цим…
В Україні триває війна проти російських окупантів, у зв'язку з чим діє і воєнний стан,…
Існує стереотип, що електричні автомобілі ще поки що недостатньо розвинені, а отже, не можуть бути…
Сьогодні автомобілі все більше нагадують витратний матеріал, який просто викидають на звалище через 10-15 років…
Гібридні автомобілі спочатку замислювалися, як спосіб скоротити витрату палива і зробити експлуатацію транспортних засобів більш…