Топ-5 головних міфів про ГБО

В Україні в 2019 році приблизно на 22% в порівнянні з 2018 роком збільшилася кількість реєстрацій автомобілів з ГБО. Ця цифра могла бути більшою, якби автомобілісти перестали вірити стереотипам. Сьогодні ми розповімо про міфи про газоболонне обладнання для машин.

ГБО ускладнює техобслуговування
Деякі автолюбителі чомусь вважають, що газобалонне обладнання ускладнює обслуговування автомобіля. Це не так. Насправді обладнання встановлюється так, щоб залишити вільний доступ до «нутрощів» машини.

Газові балони вибухають
Час від часу в новинах повідомляють про вибух автомобіля з ГБО. Це відбувається через те, що обладнання встановили кустарно. Звертайтеся тільки до фахівців! Газові балони безпечніші бензобаків. У них товщі стінки, вони мають запірну арматуру і запобіжні клапани.

Крім того, газ при аварійному скиданні виводиться під автомобіль і там розсіюється. Температура займання газової суміші вище, ніж у пари бензину, що практично виключає вибух газового балона.

Запах газу в салоні
Деяких автомобілістів від установки ГБО відлякує думка, що в салоні буде відчуватися запах газу. Але насправді при штатній роботі газобалонне обладнання запаху газу в салоні машини не повинно бути. Якщо він з’явився, значить потрібно відразу звернутися в сервісну службу, щоб там усунули витік.

Обслуговування ГБО «з’їдає» економію
Першу перевірку балона проводять через 10 місяців після установки. Потім його потрібно перевіряти раз на 2 роки. Кожні 7500 км пробігу потрібно міняти повітряний фільтр, кожні 15 000 км пробігу – міняти газовий фільтр, а кожні 50 000 км пробігу – міняти гумові ущільнювачі з’єднань в клапанах і магістралях. В результаті газове обладнання прослужить як мінімум 150 000 км, а швидше за все і більше.

Втрата до 15% потужності
Автомобіль з ГБО дійсно не такий потужний, як тільки з двигуном внутрішнього згоряння. Але досвідчений фахівець з фірми по установці ГБО може нівелювати втрату потужності, звівши її до 8-10%. В результаті ви хоча і втрачаєте трохи в потужності, але зате істотно економите свої гроші.

Recent Posts

Найнадійніші японські гібриди: ТОП-10 моделей 2024 року

В Японії місцеві компанії давно освоїли розробку і масовий випуск гібридних автомобілів, ставши лідером у…

22.11.2024

Як довго можна зберігати бензин у каністрі: водіям важливо знати

Постійне зростання цін на автомобільне паливо часто змушує українців запасатися бензином завчасно. При цьому варто…

22.11.2024

Найкращі кросовери з пробігом: ТОП-7 моделей для перепродажу

Якщо ви купуєте старий кросовер із прицілом на вигідний перепродаж через кілька років, то варто…

22.11.2024

Десять прихованих автомобільних технологій: чого ви не знали про можливості вашого авто

Сучасні автомобілі - це вже не просто засіб пересування, а справжній технологічний шедевр. Більшість водіїв…

22.11.2024

Найнадійніші середньорозмірні кросовери: ТОП-10 моделей просто зараз

Кросовери сьогодні на піку популярності, а середньорозмірні моделі додатково привертають до себе увагу за рахунок…

22.11.2024

Як очистити каталізатор автомобіля: два перевірені методи

Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…

22.11.2024