Назвали 5 мінусів АКПП в зимовий період

Автоматична коробка передач давно обійшла «механіку» за часткою ринку, а її переваги з часом визнають навіть найвідважніші скептики. Проте, мінуси у «автомата» теж є. Які недоліки АКПП можуть дати про себе знати взимку, розповів портал «АвтоВзгляд», інформує Твоя МАШИНА.

Перша проблема – це неможливість завести машину з сівшим акумулятором. І якщо на «механіці» її можна просто «штовхнути», то для двухпедального авто точно знадобиться евакуатор.

Окрема тема – прогрів автоматичної трансмісії, який для неї так само строго обов’язковий, як і для двигуна. Для цього водію потрібно уникати різких стартів і пробуксовок в перші хвилини після старту. В іншому випадку коробці гарантований підвищений знос і, як наслідок, швидкий вихід з ладу.

Крім того, слід пам’ятати про заміну масла, інтервал якої у випадку з «автоматом» приблизно в два рази менше, ніж у «механіки». Відмова від «масляного сервісу» загрожує поломкою агрегату і скороченням його терміну служби.

Нарешті, ще два мінуси «автомата» стосуються руху в снігу. При попаданні в так званий «сніговий полон» машину з АКПП практично неможливо витягнути враскачку, а буксувати з такою коробкою і зовсім небезпечно – в першу чергу, через перегрів і можливий дорогий ремонт після нього.

Джерело avtonovostidnya.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти