Chevrolet Monza: так виглядає новий Lacetti (фото)

Бюджетний седан готується до виходу на китайський ринок.

Бюджетні новинки Chevrolet ось уже кілька років у нас не з’являються. Дивитися за їх розвитком найкраще на прикладі китайського ринку, де марка розвинула бурхливу діяльність. Так, нещодавно відродився компактвен Orlando, а тепер з’явилася інформація про наступника моделі Lacetti.

Для бюджетного седана вибрали легендарне ім’я з минулого – Monza. Крім назви, спортивні амбіції машини зміцнюють комплектації Red Line і RS c обвісом кузова і оригінальним декором. Але цим справа і обмежується: ніякими гонками новинка не марить.

Двгуни – трьохциліндровий, з наддувом. Молодший при обсязі в літр видає 125 к.с., старший має 1300 «кубиків» і розвиває 163 к.с. З ним зістикований 6-ступінчастий автомат, тоді як базовому мотору покладена механічна коробка. Привід – тільки передній.

У Китаї Chevrolet Monza довжиною 4630 міліметрів з колісною базою 2640 міліметрів стане більш доступною альтернативою «Крузу», довжина якого становить 4666 міліметрів при базі 2700.

У плані обладнання машина не матиме нічого видатного, хоча у топової версії в Китаї люк в даху і «шкіряне» оздоблення сидінь.Не пропустіть