Експерти розповіли тонкощі обкатки двигуна, передає «Твоя МАШИНА» .
Деякі автомобілісти вважають, що сучасні машини не потребують обкатки. Дійсно, відхилення деталей від номінальних розмірів характеристик зараз набагато менше, ніж у старіших автомобілів. Однак будь-які деталі все одно потребують обкатки.
До пробігу 1000-2000 км їздити на машині потрібно дбайливо, тому що новим деталям потрібен час, щоб притертися один до одного. Також обкатка дозволяє виявити заводські дефекти і несправності. Суть обкатки в тому, що рух має відбуватися без різкої зміни режимів, слід плавно перемикати передачі і уникати різких прискорень.
Швидкість необхідно підтримувати в районі 80-120 км / год. Варто пам’ятати, що краще не давати двигуну працювати в одному діапазоні оборотів.
При обкатці в холодну пору року слід уникати холодних запусків. Морози шкідливі для будь-якого агрегату, навіть обкатаного. Крім того, дизельні машини необхідно обкатувати довше, ніж бензинові.
Важливу роль відіграє заміна масла. Необкатані деталі більше притираються, тому в мастильні матеріали можуть накопичуватися частинки металу. Щоб вони не заважали, слід міняти масло кожні 2-3 тис. км.
Сегмент розкішних кросоверів вельми насичений, що створює величезну конкуренцію на ринку. За таких умов ціла…
Щітки склоочисника - важливий елемент безпеки автомобіля, особливо в дощ або сніг. Незважаючи на їхню…
Кросовери користуються неабиякою популярністю в Україні, особливо серед сімейних водіїв, які цінують їх за комфорт…
Перший сніг несе українським автомобілістам нові загрози. Важливо розуміти, що керування транспортним засобом у таких…
Далеко не кожен автомобіль підходить для складних зимових умов експлуатації. Експерти звернули увагу на низку…
Тиск в автомобільних шинах є найважливішим фактором забезпечення безпеки експлуатації транспортного засобу. Якщо він занадто…