Купуючи вживані запчастини, можна заощадити. Однак деякі деталі можна брати тільки в новому вигляді, передає «Твоя МАШИНА».
Вживані запчастини прослужать недовго, при цьому їх заміна буде дорожчою, ніж установка відразу оригіналу. Тому краще не поскупитися і купити одразу якісну деталь. Так, у вживаному стані не можна брати вузли, механізми та агрегати зі складною конструкцією, а також деталі-витратники: натяжні ролики, ланцюги, приводні ремені, кермові тяги, кульові опори, гальмівні колодки, диски, барабани, форсунки та інше.
Якщо вибір все-таки припав на вживані запчастини, то потрібно купувати тільки у надійних постачальників або в магазинах з гарантією. Купуючи деталь, слід уточнити рік випуску автомобіля, з якого зняли запчастину. Віддавати повну ціну слід лише після повного огляду деталі. Також рекомендується порівняти ціни вживаних деталей з оригіналами – може, є сенс трохи переплатити на новий товар.
Водії в Україні мають право використовувати електронне водійське посвідчення через додаток Дія, однак інколи стикаються…
Іржа – один із головних ворогів автомобілістів, особливо в країнах із вологим кліматом та зимовими…
Щорічний контроль для водіїв після 75 років Верховна Рада розглядає законопроєкт №8082, який передбачає введення…
Підбір і купівля вживаного автомобіля - це завжди серйозний виклик навіть для досвідчених автомобілів. Не…
Сьогодні автомобілі, які можуть пройти сотні тисяч кілометрів і служити десятки років, трапляються досить рідко,…
Зимові умови водіння - максимально суворі, якщо порівнювати з іншими порами року. Низькі температури, рясні…