Купуючи вживані запчастини, можна заощадити. Однак деякі деталі можна брати тільки в новому вигляді, передає «Твоя МАШИНА».
Вживані запчастини прослужать недовго, при цьому їх заміна буде дорожчою, ніж установка відразу оригіналу. Тому краще не поскупитися і купити одразу якісну деталь. Так, у вживаному стані не можна брати вузли, механізми та агрегати зі складною конструкцією, а також деталі-витратники: натяжні ролики, ланцюги, приводні ремені, кермові тяги, кульові опори, гальмівні колодки, диски, барабани, форсунки та інше.
Якщо вибір все-таки припав на вживані запчастини, то потрібно купувати тільки у надійних постачальників або в магазинах з гарантією. Купуючи деталь, слід уточнити рік випуску автомобіля, з якого зняли запчастину. Віддавати повну ціну слід лише після повного огляду деталі. Також рекомендується порівняти ціни вживаних деталей з оригіналами – може, є сенс трохи переплатити на новий товар.
Сегмент розкішних кросоверів вельми насичений, що створює величезну конкуренцію на ринку. За таких умов ціла…
Щітки склоочисника - важливий елемент безпеки автомобіля, особливо в дощ або сніг. Незважаючи на їхню…
Кросовери користуються неабиякою популярністю в Україні, особливо серед сімейних водіїв, які цінують їх за комфорт…
Перший сніг несе українським автомобілістам нові загрози. Важливо розуміти, що керування транспортним засобом у таких…
Далеко не кожен автомобіль підходить для складних зимових умов експлуатації. Експерти звернули увагу на низку…
Тиск в автомобільних шинах є найважливішим фактором забезпечення безпеки експлуатації транспортного засобу. Якщо він занадто…