Купуючи вживані запчастини, можна заощадити. Однак деякі деталі можна брати тільки в новому вигляді, передає «Твоя МАШИНА».
Вживані запчастини прослужать недовго, при цьому їх заміна буде дорожчою, ніж установка відразу оригіналу. Тому краще не поскупитися і купити одразу якісну деталь. Так, у вживаному стані не можна брати вузли, механізми та агрегати зі складною конструкцією, а також деталі-витратники: натяжні ролики, ланцюги, приводні ремені, кермові тяги, кульові опори, гальмівні колодки, диски, барабани, форсунки та інше.
Якщо вибір все-таки припав на вживані запчастини, то потрібно купувати тільки у надійних постачальників або в магазинах з гарантією. Купуючи деталь, слід уточнити рік випуску автомобіля, з якого зняли запчастину. Віддавати повну ціну слід лише після повного огляду деталі. Також рекомендується порівняти ціни вживаних деталей з оригіналами – може, є сенс трохи переплатити на новий товар.
На одній із вулиць Дніпра стався справжній курйоз: на автовозі, поряд із двома підготовленими для…
Українських водіїв та перевізників попереджають про тимчасові ускладнення на одному з популярних пунктів пропуску —…
Попри постійні розмови про фінансові труднощі київського "Динамо", його президент Ігор Суркіс, здається, живе зовсім…
У застосунку «Дія» з'явиться нова зручна послуга для автовласників — можливість замінити свідоцтво про реєстрацію…
Придбання вживаного автомобіля — це завжди відповідальний крок. Навіть якщо машина виглядає доглянутою й проходила…
У 2025 році український авторинок, попри виклики воєнного часу та економічну нестабільність, продовжує активно розвиватися.…