Водію можуть виписати штраф навіть через подання звукового сигналу. Справа в тому, що в ПДР чітко прописані моменти, коли сигналити можна, а коли не можна, передає «Твоя МАШИНА».
Відповідно до ПДР, звуковий сигнал автомобіля вважається попереджувальним сигналам на дорозі, і не всі водії використовують його лише у необхідні моменти. Так, у розділі 9 ПДР зазначено, що попереджувальні сигнали на дорогах заборонено використовувати у населених пунктах, що позначені табличками 5.45 на білому тлі. За межами населених пунктів обмежень немає.
Також прописано, що подавати звуковий сигнал можна з метою попередження, щоб привернути увагу водія автомобіля, що їде попереду під час обгону. Хоча часто автомобілісти сигналять, щоби привернути увагу інших учасників дорожнього руху.
Таким чином, у населених пунктах сигналити можна, щоб запобігти ДТП. В інших випадках сигналити заборонено, інакше можна отримати штраф 510 гривень за ч. 2 ст. 122 КУпАП.
Але варто зауважити, що інспектори поліції практично не штрафують водіїв за порушення цього правила. У той самий час довести порушення цього правила практично дуже складно.
Пошук недорогого, але надійного автомобіля з пробігом може перетворитися на справжній квест, якщо не знати…
У світі автомобільного дизайну існують компанії, які вважають за краще не винаходити колесо, а адаптувати…
Дим з вихлопної труби є не тільки продуктом відходів діяльності ДВЗ, а й важливим індикатором…
Електромобілі міцно займають свою нішу на ринку, проте гібридні технології продовжують привертати увагу покупців, які…
В Україні спостерігається істотний обвал продажів дизельних автомобілів. Як повідомляє асоціація «Укравтопром», у жовтні було…
Щороку в Україні трапляються близько двох сотень тисяч ДТП, кожна десята - з потерпілими. Аварійні…