Статьи

Українцям розказали, як продати машину на запчастини і не прогадати в вигоді

Старий автомобіль можна розібрати на запчастини і продати їх окремо. Як отримати з цього максимальну вигоду, розповість «Твоя МАШИНА» .

Не варто розбирати все без розбору. Спочатку треба правильно розставити пріоритети знімаються запчастин. Так процес буде простіше і швидше. Для початку треба підготувати робоче місце: налаштувати освітлення, очистити робочу зону, встановити переносні розетки. Перед розбором варто помити машину, причому не тільки зовні, але і всередині і навіть під капотом. Краще зробити це в автомийці, але можна і в гаражних умовах.

Потім треба зняти акумулятор, і після цього можна розбирати електрику. Саме ці частини автомобіля можна вигідно продати. Виробляти демонтаж потрібно акуратно, щоб нічого не пошкодити. Також дроти слід висушити і протерти, а місця контактів – обробити солідолом. Це додасть товару новий вид.

Далі треба зняти кузовні запчастини, починаючи зі стекол, фар, поворотників, бамперів. Потім вже йдуть капот і двері, включаючи п’яті двері багажника. Двері теж треба розібрати на запчастини, обмотати харчовою плівкою і прибрати в заздалегідь підготовлене місце, де вони не будуть випадково пошкоджені.

Потім треба зняти коробку передач і інше навісне обладнання двигуна. До цього необхідно злити всі технічні рідини. Після того, як будуть демонтовані решітка радіатора, генератор, стартер, елементи паливної системи та інші пристрої, можна приступати до зняття двигуна.

В кінці роботи на запчастини розбираються двигун, ходова, гальмівна системи. Якщо коробка передач збереглася в хорошому стані, то її можна продати в зборі. Однак не варто продавати елементи гальмівної системи – вони коштують дешево, при цьому можна піддати покупця небезпеки. Однак можна продати гальмівні диски і барабани, якщо вони в хорошому стані, а ось колодки і гальмівні шланги – не рекомендується.

Share
автор
Полина

Recent Posts

За зйомку ДТП можна потрапити за грати: де такі суворі правила

В Україні зйомка ДТП не заборонена, але в Європі за це можуть жорстко штрафувати чи…

23.05.2025

Нові штрафи для водіїв до 34 000 гривень: що готують у Верховній Раді

В Україні готують нові штрафи для водіїв до 34 000 гривень за перевищення швидкості, шум…

23.05.2025

Штрафи до 40 тисяч: поліція посилила контроль за водіями в селах

Поліція активізувала контроль за водіями в селах, штрафи за відсутність прав та реєстрації можуть сягати…

23.05.2025

ТОП-7 дизельних двигунів із легендарною надійністю, які не вбити

Досліджуйте ТОП-7 найнадійніших дизельних двигунів, які вражають довговічністю та економічністю. Відкрийте для себе легенди автомобільної…

23.05.2025

Оштрафують при першій зупинці: без чого водію заборонено сідати за кермо

З 1 січня 2025 року в Україні заборонено керувати авто без поліса ОСЦПВ. Штраф за…

23.05.2025

Білий рушник на дзеркалі автомобіля: що він означає для водіїв

Білий рушник на дзеркалі автомобіля сигналізує про проблеми з транспортом. Дізнайтеся, що він означає в…

23.05.2025