Українці все частіше стають жертвами аферистів. Які схеми придумують шахраї, розповість «Твоя МАШИНА» .
Зловмисники поводяться як звичайні покупці: знаходять оголошення про продаж авто і домовляються про угоду. Під час розмови шахраї максимально намагаються втертися продавцеві в довіру і вселити те, що їм вигідно.
Наприклад, аферисти можуть розповідати про своє тяжке життя і брак грошей для покупки автомобіля. У той же час вони переконують, що мають стабільний дохід і готові щомісяця по частинах платити за машину. Перший платіж обіцяно через тиждень.
При цьому шахраї будуть всіляко відмовлятися від послуг нотаріуса та оформлення договору купівлі-продажу. Якщо продавець попадеться на прийом і підпише договір, то виявиться, що згідно з документами покупець уже виплатив всю суму.
Якщо договір буде підписаний, то довести що-небудь буде вже складно. Адже жертва шахраїв сама підтверджує, що отриманий весь платіж. У результаті продавець залишається і без машини, і без грошей. Щоб не потрапляти в такі ситуації, не можна продавати автомобіль без послуг нотаріуса або сервісного центру МВС.
Світ автомобілів оточений безліччю застарілих міфів, які часто вводять в оману навіть досвідчених водіїв. Технології…
Семимісні автомобілі користуються неабиякою популярністю серед сімейних водіїв і тих, хто любить подорожувати великою компанією.…
Двигун - серце автомобіля, і будь-які його проблеми можуть призвести до дорогого ремонту, якщо їх…
Купівля спортивного автомобіля практично завжди вимагає значних фінансових витрат. На цьому тлі особливо неприємним може…
Заміна моторного мастила - обов'язкова процедура для підтримання оптимальної роботи і збереження ресурсу двигуна. Багато…
Люксові японські кросовери приваблюють покупців в Україні поєднанням розкоші, продуктивності та надійності, проте ціни на…