Американський сайт CarBuzz склав рейтинг найнадійніших автомобілів в історії, які здатні подолати 500 тисяч і навіть мільйон кілометрів без серйозних несправностей.
Toyota Camry XV10
Всі Toyota Camry — дуже надійні автомобілі, але особливо виділяється модель у кузові XV10. Якщо своєчасно міняти оливу, седан легко долає 500 тис. км без будь-яких серйозних несправностей.
Honda Accord CB (1989-1993 роки)
Четверте покоління Honda Accord — дуже невибагливе авто. Деякі екземпляри седана проїжджають 1,5-1,6 млн км без серйозного ремонту. Головне — уникати моделей із керованими задніми колесами, адже ця технологія виявилася не дуже вдалою.
Старі задньопривідні Volvo (1966-1993 роки)
Седани та універсали Volvo 140 та 240 — приклад скандинавської якості. Відмічено чимало випадків пробігу 1 млн км і більше, а один з автомобілів подолав навіть 2,6 млн км. Крім того, живучістю, якій можна позаздрити, відрізняється спорткар Volvo P1800, який потрапив до Книги рекордів Гіннеса з рекордним пробігом — з 1966 він проїхав 5,15 млн км без заміни основних агрегатів.
Volkswagen Beetle (1950-1979 роки)
Легендарний Volkswagen Жук відрізнявся дуже простою конструкцією з повітряним охолодженням мотора і торсійною підвіскою. До того ж німецька якість збірки завжди була високою, а тому ці авто довговічні та в принципі безпроблемні. А в разі несправності ремонт VW Beetle недорогий.
Mercedes-Benz W123 (1976-1986 роки)
Довговічність Mercedes-Benz W123 стала воістину легендарною, його вважають найнадійнішою моделлю марки. Для авто (причому як бензинових, так і дизельних версій) пробіг у 700-800 тис. км — звичне явище. Ну а один таксист з Греції наїздив на Mercedes 240D W123 4,5 млн км.
Ford Crown Victoria (1992-2011 роки)
Рамне шасі, великі низькооборотні двигуни V8 та проста автоматична трансмісія — конструкція Ford Crown Victoria створена для довговічності. Недаремно у США седан активно використовували поліція та служби таксі. Письменник Джон Хайнер проїхав на Crown Victoria 750 тис. км і навіть присвятив моделі книгу «Автомобіль, який я не зміг зносити».
Jeep Cherokee XJ (1987-2001 роки)
Як не дивно, Jeep Cherokee XJ — єдиний позашляховик у рейтингу. Він з’явився у 1984 році, проте через три роки він отримав дуже надійну бензинову шістку об’ємом 4 літри з довговічною системою впорскування палива.
Toyota Sprinter/Geo Prizm (1989-1997 роки)
Toyota Sprinter — дорожча версія масової Corolla, а на американському ринку її випускали разом із General Motors під назвою Geo Prizm. На підприємствах запровадили посилений контроль якості, а тому ці бюджетні автомобілі дуже добре зібрані та, як правило, безпроблемні. До речі, тепер американський завод Toyota викупив Ілон Маск і саме там збирають електромобілі Tesla.
Зимова експлуатація автомобіля і так несе в собі низку ризиків, а додаткові помилки з боку…
Найближчим часом в Україні з'явиться нова заборона для автомобілістів. Законопроєкт №9642 внесено до Верховної Ради,…
Паркування в умовах обмеженого простору може стати для автомобілістів справжнім кошмаром. Однак одна маловідома функція…
В Японії місцеві компанії давно освоїли розробку і масовий випуск гібридних автомобілів, ставши лідером у…
Постійне зростання цін на автомобільне паливо часто змушує українців запасатися бензином завчасно. При цьому варто…
Якщо ви купуєте старий кросовер із прицілом на вигідний перепродаж через кілька років, то варто…