Часто водії після оформлення поліцією адміністративних матеріалів про порушення правил дорожнього руху відмовляються брати копію постанови про накладення штрафу. Таким чином, вони сподіваються уникнути покарання або максимально затягнути процес розгляду. Однак насправді цим вони роблять собі тільки гірше.
Як пояснили юристи «Дорожнього адвоката», подібна поведінка загрожує тим, що штраф за порушення правил дорожнього руху може подвоїтися. Адже водій, за законом, має 10 днів на оскарження штрафу і 15 днів на його сплату. При відмові від постанови, її мають направити поштою, що займе час. Причому часто документ навіть не надсилають порушнику, мотивуючи це тим, що він відмовився від нього.
Без постанови водій не зможе сплатити штраф, оскільки не матиме відповідних реквізитів та не зможе оскаржити його, оскільки не зможе пояснити суду підставу звернення. Водночас виконавча служба не чекатиме, якщо штраф вчасно не сплатять, і стягне його у подвійному розмірі, разом із витратами на виконавче провадження. Також порушнику можуть заборонити виїзд за кордон. Таким чином, юристи категорично не рекомендують водію відмовлятися від отримання постанови.
Сегмент розкішних кросоверів вельми насичений, що створює величезну конкуренцію на ринку. За таких умов ціла…
Щітки склоочисника - важливий елемент безпеки автомобіля, особливо в дощ або сніг. Незважаючи на їхню…
Кросовери користуються неабиякою популярністю в Україні, особливо серед сімейних водіїв, які цінують їх за комфорт…
Перший сніг несе українським автомобілістам нові загрози. Важливо розуміти, що керування транспортним засобом у таких…
Далеко не кожен автомобіль підходить для складних зимових умов експлуатації. Експерти звернули увагу на низку…
Тиск в автомобільних шинах є найважливішим фактором забезпечення безпеки експлуатації транспортного засобу. Якщо він занадто…