Вважається, що дорожньо-транспортна пригода – це інцидент, фігурантом та винуватцем якого насамперед є водій транспортного засобу. Але що робити, коли аварію провокують дії пішоходів? Чи можна притягувати їх до відповідальності за такі дії?
На ці питання дали відповідь юристи «Дорожнього адвоката», які нагадали, що правила дорожнього руху передбачають наявність у пішоходів не лише прав, а й обов’язків, а отже, й відповідальності. Зокрема, ст. 127 КУпАП чітко визначає випадки, коли пішохід може бути покараний за порушення правил дорожнього руху. У тому числі за ч.4 цієї статті пішохода за створення своїми діями аварійної обстановки можна оштрафувати на 850 гривень або навіть відправити на громадські роботи на строк до 40 годин.
Таким чином, юристи звертають увагу учасників дорожнього руху, що вони мають право вимагати від поліції притягати до відповідальності пішоходів, якщо є об’єктивні докази, що вказують на їхню винність у порушенні правил дорожнього руху. У тому числі це стосується ДТП.
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…
Заміна свічок запалювання, поряд з оновленням моторного мастила, є базовою процедурою, яку часто виконують українські…
Коли справа доходить до заміни коліс, проведення технічного обслуговування або виконання інших завдань, пов'язаних з…
На тлі подорожчання автомобільного палива, а також важкого фінансового становища українців на ринку став частіше…
Сьогодні автовиробники заради економії стали частіше випускати машини без штатного запасного колеса, що підвищує ризик…
Сьогодні гаджети є частиною повсякденного життя більшості українських автомобілістів. Тож не дивно, що великою популярністю…